Warning: session_start(): open(/tmp//sess_2aafc1aa401b758e9cdbd3fd8e74ed73, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in /usr/home/kompomaniaelblag/domains/honesto.elblag.pl/public_html/wp-content/plugins/visual-portfolio/classes/class-get-portfolio.php on line 25 Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /usr/home/kompomaniaelblag/domains/honesto.elblag.pl/public_html/wp-content/plugins/visual-portfolio/classes/class-get-portfolio.php on line 25 O Firmie – HONESTO

Honesto jest firmą handlowo-usługową bazującą na doświadczeniu zdobytym w ciągu ostatnich kilkunastu lat pracy w branży wnętrzarskiej. Studio powstało w celu kompleksowej obsługi: inwestycji, klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz firm wykonawczych i biur projektowych.

Posiadamy w swojej ofercie zróżnicowaną gamę produktów i usług, które w pełni pozwalają nam zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów nawet tych najbardziej wymagających. Cechujemy się szeroko pojętym doradztwem oraz wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Nieustanne badanie rynku w celu poszerzania wiedzy na temat panujących trendów oraz nowinek w dziedzinie aranżacji i wykonawstwa wnętrz pozwala nam stale wzbogacać naszą ofertę i wykonywać nawet te najbardziej unikatowe zlecenia.

Specjalizujemy się w

Konsultacje i Aranżacja

Sprzedaż produktów

Kompleksowe realizacje pod klucz i opieka inwestycyjna

Skup, remont i sprzedaż obiektów

Montaż materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych

Rekomendacje

Profesjonalne podejście do każdego tematu, różnorodność dostępnych materiałów. Polecam!

Monika Micuda
quote Created with Sketch.

Profesjonalizm w każdym calu. Szczerze polecam współpracę !

Sebastian Lewczuk
quote Created with Sketch.

Wysokiej jakości materiały ,fachowa obsługa .W 100%polecam

Małgorzata Ł-k
quote Created with Sketch.

Bardzo fajne miejsce, warto odwiedzić. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie!

Marcin Cholewa
quote Created with Sketch.

Poznaj nas bliżej

Anna Giedziun

Specjalista d/s sprzedaży

Małgorzata Pastewska

Specjalista d/s sprzedaży