Honesto jest firmą handlowo-usługową bazującą na doświadczeniu zdobytym w ciągu ostatnich kilkunastu lat pracy w branży budowlanej. Firma powstała w celu kompleksowej obsługi: inwestycji, klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz firm wykonawczych i biur projektowych.

Posiadamy w swojej ofercie zróżnicowaną gamę produktów i usług, które w pełni pozwalają nam zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów nawet tych najbardziej wymagających. Cechujemy się szeroko pojętym doradztwem oraz wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Nieustanne badanie rynku w celu poszerzania wiedzy na temat panujących trendów oraz nowinek w dziedzinie aranżacji i wykonawstwa  pozwala nam stale wzbogacać naszą ofertę i wykonywać nawet te najbardziej unikatowe zlecenia.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jakość bez kompromisów: Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość kostki brukowej. Dzięki temu możemy zapewnić trwałość, estetykę i funkcjonalność naszych produktów. Bogaty wybór: Nasze portfolio obejmuje szeroki wybór wzorów, kolorów i rozmiarów kostki brukowej, abyś mógł znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twojego projektu. Bez względu na to, czy planujesz taras, podjazd, czy ścieżkę ogrodową, mamy produkt odpowiedni dla Ciebie. Profesjonalne doradztwo: Nasz zespół ekspertów jest gotowy służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Chętnie udzielimy porad dotyczących wyboru odpowiedniej kostki, wzorów układania oraz konserwacji, abyś mógł osiągnąć najlepsze rezultaty. Dostawa i obsługa: Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy elastyczne opcje dostawy, szybki czas realizacji zamówienia i kompleksową obsługę klienta. Naszym celem jest uczynienie procesu zakupowego prostym i wygodnym. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę!

Specjalizujemy się w

sprzedaż produktów

konsultacje i doradztwo techniczne

usługa projektowa/pomiar

Rekomendacje

Profesjonalne podejście do każdego tematu, różnorodność dostępnych materiałów. Polecam!

Monika Micuda
quote Created with Sketch.

Profesjonalizm w każdym calu. Szczerze polecam współpracę !

Sebastian Lewczuk
quote Created with Sketch.

Wysokiej jakości materiały ,fachowa obsługa .W 100%polecam

Małgorzata Ł-k
quote Created with Sketch.

Bardzo fajne miejsce, warto odwiedzić. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie!

Marcin Cholewa
quote Created with Sketch.

Poznaj nas bliżej

Anna Giedziun

Specjalista d/s sprzedaży

Małgorzata Pastewska

Specjalista d/s sprzedaży